نماشویی بهروز

نماشویی به کارهایی گفته می شود کمک می کند تا نمای ساختمان ها به بهترین نحوی شستشو داده شوند. این کارها می تواند بر روی ساختمان های بلند و مرتفع چه دو طبقه وچه بیست طبقه انجام شود، عملیات رایجی که امروزه برای نماشویی انجام می شود، نماشویی با طناب و یا همان راپل است که دیگر از روش داربست و بالابر استفاده نمی کنند چون هم ارتفاع ساختمان ها بیشتر شده و هم بستن داربست زمان زیادی را می گیرد و همچنین نماشویی با طناب سریعتر انجام می شود. اصول ایمنی کار با طناب (roppe access) در مقابل داربست و بالابر کار نماشویی را راحت تر نموده است.
شستن نما بدون داربست و با استفاده از واترجت و توسط طناب یکی از تخصص های نیروهای زبده و حرفه ای شرکت ما است.

واتر جت به ماشین آب پاش فشار قدرتمندی گفته می شود که آب شهری را با فشار ۲۰۰ تا ۳۰۰ بار از نازل بیرون می کشد و به نمای موردنظر می پاشد و در نتیجه هر نوع آلودگی و کثیفی را از نما و کف ساختمان شما از بین می برد.

از دستگاه واتر جت می توان برای کارهای نماشویی ساختمان، نماشویی برج های بلند، نماشویی سنگ ، نماشویی آجر ، نماشویی سطح های سیمانی ، نماشویی سطح های سیلیسی، نماشویی دیوار، شستن کف و غیره استفاده نمود.

نماشویی ساختمان اغلب به سه گروه طبقه بندی می گردد

نماشویی با دستگاه واترجت

این گروه نماشویی برای نماهایی مناسب است که کثیفی یا شرره آب زیادی نداشته باشند و نماهای سنگی و سیمانی را هم می توان با این روش شستشو داد.
نماشویی با واتر سند بلاست
این گروه نماشویی برای نماهایی مناسب است که رسوب و شرره آب و سیاهی زیاد است و نماهای سیمانی و آجری را هم می توان با این روش شستشو داد.
نماشویی (ابر و طی)
این گروه نماشویی برای نماهایی مناسب است که لازم است با آب و محلول الکل و تمیزکننده شیشه شسته شوند. نماهای شیشه ای و کامپوزیت از این دسته اند.
با توجه به نوع نما و کیفیت های آن باید مجموعه ای از مواد اولیه را برای نماشویی آماده و استفاده کرد.
بیرونی ترین بخش یک ساختمان، نمای آن است. این بخش به خاطر اینکه در برابر چشم ناظران است باید تمیزتر و چشم نوازتر باشد. اما قبل از نماشویی باید در انتخاب نمای ساختمان نیز دقت شود تا بعد هزینه های زایدی را به مالک و کارفرمای ساختمان تحمیل نکند.
نمای ساختمان باید خیلی مستحکم ساخته شود و در مقابل هر گونه عوامل محیطی و آب و هوایی مقاومت داشته باشد. و همچنین زیبایی لازم را از نظر کارفرمای محترم داشته باشد. همینطور باید هماهنگی لازم را با ساختمان های مجاور خودش داشته باشد .بعد از این کارهاست که لازم است نماشویی انجام شود تا بر زیبایی و جذابیت ساختمان افزوده شود.
کفسابی و نماشویی بهروز با گروهی ماهر و باتجربه آماده خدمت رسانی به شما همنوطنان عزیز است. شرکت نماشویی بهروز با دارا بودن کادری با تجربه و ماهر و آموزش دیده در کارهای نماشویی و کار در ارتفاع می توانند نمای ساختمان های شما را هر طبقه که باشد به بهترین نحوی تمیز کنند و بشورند.