فروش دستگاه کفسابی

ماشین کفسابی Rx Top 100 دارای دیسکِ ساب زننده غیر خطی است که به این دستگاه این قابلیت را می دهد تا روی سطح ها و کف های ساختمانی به راحتی بچرخد و در مدتی که دستگاه مشغول به کار است تعادل خودش را حفظ کند. این ماشین گزینه خوبی برای سابیدن، پولیش کردن و همتراز کردن سنگ ها در پروژه های بزرگ است.

فروش ماشین کفسابی اکسپندر ۱۰۰۰ در مدل HD هم به بازار آمده است که در این مدل سیستمی نصب شده که می تواند سر دستگاه را برای عوض نمودن ابزار توسط یک سیستم هیدرولیکی بالا ببرد. همچنین قاب آن استاندارد طراحی شده است. این دستگاه کفسابی یکی از بهترین ها در زمینه برای کفسابی سنگ، صیقل کاری و جلا دادن سطح های بزرگ سنگ مرمر، گرانیت، موزائیک، مینی ساب پله سطح بتونی و صنعتی و غیره است. برای شفاف کردن و آینه ای نمودن سطح های تجاری و شرکتی بزرگ استفاده از این دستگاه توصیه می شود.

دستگاه کفسابی اکسپندر۳۵۰۰ مجهز به موتور با قدرت ۱۰ یا ۱۲ اسب بخار است، و همه خصوصیات نمونه های ۷٫۵۰ را دارد. و برتری دیگری که دارد این است که می تواد در محیط های کوچک نیز کار کند. این دستگاه برای براق کردن و پولیش کردن و سنباده سطح های سنگ مرمر، موزائیک، گرانیت، سطوح صنعتی و غیره.. و همچنین برای سنباده زنی و از بین بردن لکه های چسبناک قدیمی خیلی مناسب است و می تواند با سرعت متغیر تا ۱۳۰۰ دور در دقیقه سنباده بزند.

هرکولس دستگاه دیگری برای کفسابی است کخ برای پولیش کاری سنگ های مرمر، گرانیت، بتن مناسب است و می تواند عملیات پولیش ، گرس سنگ، سطوح صنعتی، سطوح سیمانی و غیره را با کمک سر سیاره ای دوجهته و با چرخ دنده های فولادی اش به خوبی انجام بدهد. کاربری بسیار ساده ای دارد که و با دارا بودن سر پلانتاری جدید k 1500 با وسعت کار ۵۰۰ میلی متر و ابزار ۸ تا ۲۰۰ میلی متری به طور ویژه ای برای پولیش دوباره سطوح مناسب است.

کاربرد خیلی آسان لویگتور ۶۴۵ مدل پیشرفته لویگتور ۶۴۰ است. که با دارا بودن سر پلانتاری ۱۲۰۰ کیلویی و ابزار ۵٫۵ میلی متری- ۱۴۰ میلی متری جدیدش کارآمدی آن خیلی بیشتر شده است. لویگتور ۶۴۵ ماشین پولیش زنی و کفسابی برای سطح های سنگ مرمر، گرانیت، گرس، سیمان، موزائیک، بتن است.

دستگاه کفسابی مدرن برای سابیدن و کفسابی اماکن کوچک مناسب است و می تواند سطوح سنگ مرمر، گرانیت، سطوح بتونه پولیش خورده، سنگ، سطوح صنعتی، سیمانی، موازئیک و غیره را به بهترین شکل بسابد. این دستگاه دارای سری پلانتاری k1000 با تیمبا یک ماشین سنباده زنی تازه در صنعت دستگاه های سنباده زنی می باشد. کار سریع تر، به صرفه تر و در اندازه های بزرگتری صورت می گیرد. از مزایای آن می توان به استفاده آسان بدون نیاز به آموزش، دارای سیستم وکیوم پیشرفته که همه گرد و غبار را از بین می برد، سطح را کاملا صاف می کند اشاره کرد.

دستگاه کفسابی لویگتور ۶۰۰ ماشینی پیشرفته است که سیستم اش، هوند کننده و پولیش کننده ماربل، گرانیت یا هر سطح سنگی دیگری را تغییر می دهد. این دستگاه کفسابی دارای چرخ های خاص جهت دار ۳۶۰ درجه کلیندکس است که به ماشین این قابلیت را می دهد تا در هر جهتی بدون محدودیت حرکت کند.

پولیش زنی پلانتاری دستی می تواند بالای کانتر، پله ها و پایگردها ، سطوح کوچک، لبه ها، مکانهای باریک را به خوبی کفسابی و پولیش و سنگ سابی کند و با کمک موتور پرنیرویی که دارد می تواند کفسابی سنگ مرمر، گرانیت و بتون را به خوبی انجام دهد. قدرت بالانس این دستگاه آن را از سایر دستگاه های کفسابی جدا می کند. سرعت سنباده این دستگاه تست شده تا ماشین در حین کار متعادل تر و راحت تر عمل کفسابی را انجام دهد.