شستن نما

شرکت نماشویی و شستن نما برای خدمات دهی به شما در جهت نماشویی با واترجت و نماشویی ساختمان با واترسندبلاست، شستن نما با طناب بدون احتیاج به داربست، پیچ و رول پلاک نما و تعبیه سنگ های خرد و ریخته با روش راپل یا همان کار با طناب، رنگ آمیزی نما و اجرای کارهای صنعتی در ارتفاع و نقاط دور از دسترس بدون محدودیت در ارتفاع با دستگاه های به روز صخره صنعتی نوردی برای ساختمان ها و برج های مرتفع، اماده است و این خدمات را در همه جای ایران در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.
برای شستن نمای آجری و سنگ تیشه ای از ماشین سندبلاست کمک می گیرند. نحوه کار به این نحو است که دستگاه آب را با فشار ۳۰۰ به همراه شن سیلیس و فشار هوا پمپ می کنند و لایه برداری را انجام می دهند و نما شسته می شود.

برای نمای سیمانی و نمای سنگ تروارتن و کنیتکس از ماشین واترجت و یا همان کارواش نما کمک می گیرند. نحوه کار این دستگاه نیز به این صورت است که فشار۳۰۰ بار آب و هوا را به نما می پاشد و عمل نماشویی انجام می شود.

برای شستن نماهای کامپوزیت و شیشه ای بایست یک مرتبه با دستگاه واترجت و یک مرتبه به صورت دستی عملیات نماشویی اجرا شود. علت این امر برمی گردد به این مسئله که بعد از نماشویی با واترجت، لکه های آب بر روی نما می ماند و ظاهر ناخوشایندی را ایجاد می کند، پس برای زدودن این لکه های آب لازم است که یک بار دیگر به وسیله دست و ابر، آن لکه های آب جمع آوری شوند و سطحی کاملا تمیز را پدید آورند.
شستن نمای شرکت ما همه این مراحل را با دقت و سرعت بالا انجام می دهد و آماده ارائه خدمات در زمینه نماشویی ساختمان به شما هموطنان عزیز است.

شرکت نماشویی ما با دارا بودن کادری با تجربه و ماهر و آموزش دیده در کارهای شستن نما و کار در ارتفاع می توانند نمای ساختمان های شما را هر طبقه که باشد را به بهترین نحوی تمیز کنند و بشورند.

نماشویی بدون داربست و با استفاده از واترجت و توسط طناب یکی از تخصص های نیروهای زبده و حرفه ای شرکت ما است.

واتر جت به ماشین آب پاش فشار قدرتمندی گفته می شود که آب شهری را با فشار ۲۰۰ تا ۳۰۰ بار از نازل بیرون می کشد و به نمای موردنظر می پاشد و در نتیجه هر نوع آلودگی و کثیفی را از نما و کف ساختمان شما از بین می برد.

از دستگاه واتر جت می توان برای کارهای شستن نمای ساختمان، شستن نمای برج های بلند، شستن نمای سنگ ، نماشویی آجر ، شستن نمای سطح های سیمانی ، شستن نمای سطح های سیلیسی، شستن نمای دیوار، شستن کف و غیره استفاده نمود

نماشویی و نقش نانو

در حال حاضر در صنعت شستن نما، مواد پاک کننده سنتی جوابگو نیستند و برای نماشویی از مواد پاک کننده نانو استفاده می کنند. مواد نانو تفاوت های عمده ای در پاک کنندگی با مواد سنتی دارند. مواد نانو هم قدرت تمیزکنندگی بالایی دارند و به راحتی می توانند در برابر چربی ها و دوده های صنعتی مقاوم تر هستند که این خصوصیت باعث می شود تا بعد از نماشویی ماندگاری بهتری داشته باشند. در حال حاضر همه شرکت های نماشویی با این مواد عملیات شستشوی نما را انجام می دهند.

نکته ای درباره مواد نانو می توانیم بگوییم این است که این مواد فقط قادر هستند ۲۰ درصد باعث تمیزی نماهای شما شوند مثلا اگر مدت تمیزی نماشویی با مواد سنتی ۶ ماه (۱۸۰ روز) باشد، با مواد نانو دو ماه دیگر به مدت تمیزی نمای شما افزوده می شود. اما دقت کنید که مواد نانو در حکم پاک کننده ظاهر می شوند و به خاطر داشتن حلال های قوی به نمای شما صدمه ای وارد نمی کنند. همچنین می توان براساس درخواست مشتری و با توجه بع نوع سنگ استفاده شده در نما، پس از عملیات نماشویی از مواد نانو عایق نیز در نما استفاده کرد که این کار باعث بیشتر شدن مدت عمر ماندگاری نمای شما خواهد شد. مثلا برای نمای شیشه ای و کامپوزیت و سطح های صیقلی شده این مدت زمان به پنچ برابر حالت عادی افزایش خواهد یافت یا در نمای آجری و سیمانی با استفاده از مواد عایق آب گریز نانو می توان عمر تمیزی نماها را به چندین برابر حالت عادی بالا برد.