سنگ ساب دستی

سنگ سابی به فرآیندی گفته می شود که با آن زیبایی و شفافیت را به سنگ های گوناگون بر می گردانند. سنگ سابی نیز همانند کفسابی عهده دار سابیدن و ساب زدن سنگ ها و کف های ساختمانی است. این کارها باعث می شود تا سنگ ها سطحی صاف پیدا کنند و براق شوند و همه لکه ها و کثیفی هایی که بر اثر کارهای ساختمانی و یا موارد دیگر بر روی آنها نشسته است از بین برود و سنگ ها با یکدیگر تراز شده و سطحی صاف و یکنواخت را با بقیه سنگ های مجاور خود به دست بیاورند. پس با کفسابی و سنگ سابی جلوه های سنگ و کف به آنها برگردانده می شود و مثل روز اول چشم نواز می گردند و محیط و فضای زیباتری را در چشم ناظران پدید می آورند.

سنگ ساب دستی شرکت ما با دارا بودن افرادی باتجربه و ماهر در این صنعت و با کمک آخرین ماشین های سنگسابی و کفسابی می توانند یاری رسان شما در این امر مهم باشند و بهترین سنگ سابی را بر روی سنگ های ساختمانی شما اجرا کنند.

سنگ سابی عملیاتی می باشد که با دستگاه های پیشرفته و ویژه ای انجام می شود تا سطوح سنگی اماکن شما تمیزتر و عاری از هر گونه آلودگی های باشد. این عملیات به دو صورت دستی و ماشینی انجام می شود که سنک سابی دستی برای اطمینان و برطرف کردن ایراد ماشین انجام می شود چون برخی از مواقع دیده می شود که ماشین بعضی از نقاط سطوح و کف ها را از قلم می اندازد به همین خاطر با کمک دست این موارد را برطرف می کنند. این اعمال سبب می شوند تا کف سالن ها و یا پارکینک و محیط های شما تمیزتر شوند و مثل روز اولشان بدرخشند.

همانند کفسابی در سنگ سابی نیز برای جرم گیری، لکه گیری و همتراز کردن سنگ ها و همچنین شفافیت آنها و برگرداندن رنگ اصلی سنگ به وضعیت اولیه اش با ماسین های ساب زنی ایتالیایی انجام می شود.

اول به وسیله ماشین های کفسابی یک رویه از سنگ برداشته می شود و بعد در مرحله های بعدی ساب زنی ایتالیایی و فرانکفورتی بر روی سنگ اجار می شود تا شفافیت سنگ بیشتر شود.

این ساب زنی ها بر روی پای گرد پله ها، کف و سنگ های آشپزخانه، سالن ها، سنگ های استفاده شده در ساختمان های ویلایی، ارگان های دولتی، آپارتمان ها و برج های قدیمی و جدید، پارکینگ و سوله ها امکان پذیر است و به ماندگار شدن و بالا رفتن کیفیت سنگ ها کمک می کند.

پولیش زن پلانتاری دستی نیز برای کفسابی و سنگ سابی بالای کانتر، سنگ های راه پله ها، کف های کوچک، لبه ها، اماکنی که طول زیادی دارند قابل اجراست. با کمک موتور قوی و چرخشی پلانتاری می توان سنگ سابی سنگ مرمر، گرانیت و بتن را به خوبی انجام داد.

همچنین این دستگاه چون نیروی متعادل کننده بالایی دارد از دیگر ماشین ها در این موارد بهتر جواب می دهد و سرعت سنباده اش که تست شده است باعث سنگ سابی راحت تری می شود و الماس های چرخشی سه گانه این ماشین نیز خیلی در سنگ سابی نقش مهمی دارند. در ضمن می توانید ابزارآلات فرعی را نیز به این دستگاه بیفزایید که باعث صیقلی شدن بهتر راه پله ها و سنگ سابی و کفسابی و همچنین پولیش بهتر سنگ های مرمر و بتن می شود.