قیمت سنگ ساب

هزینه و قیمت سنگ ساب و کفسابی براساس محیط کف و سنگ هایی که سابیده می شود حساب می شود و باید بدانید که این هزینه ارزش اش را دارد تا شما کف های زیبا و چشم نواز داشته باشید. این هزینه ها وابسته به جنس سنگ ، مکان مورد نظر و مشکل شما دارد. هر مورد می تواند در قیمت سنگ سابی و کفسابی ساختمان شما فرق ایجاد کند. خیلی از مشتری ها از ما می خواهند که براقیت و شفافیت سنگ های کف ساختمانشان در حد بالایی باشد. ما به شما این اطمینان را می دهیم که با ساب زنی ایتالیایی حرفه ای ترین و بهترین ساب زنی را خدمت شما انجام بدهیم.

تقریبا همه هزینه های سنگسابی و قیمت سنگ ساب بر مبنای متر حساب می شود و شما می توانید پیش از اجرای سنگسابی هزینه را براساس کف ساختمان موردنظرتان حساب کنید و بعد برای عملیات کفسابی و سنگسابی اقدام کنید.

سنگ سابی دستی شرکت ما با دارا بودن افرادی باتجربه و ماهر در این صنعت و با کمک آخرین ماشین های سنگسابی و کفسابی می توانند یاری رسان شما در این امر مهم باشند و بهترین سنگ سابی را بر روی سنگ های ساختمانی شما اجرا کنند.

اصلی ترین زمانی که شما نیاز به سنگ سابی دارید موقعی است که سنگ های شما همتراز نباشند. همتراز نبودن سنگ ها نمایی بد به کف ساختمان شما می دهند و در ضمن باعث مشکلات دیگری نیز خواهند شد. اما جای نگرانی نیست با سنگ سابی این مورد برطرف می شود.

مورد دوم نیاز به سنگ سابی و کفسابی زمانی است که مواد چسبنده یا سیمان و مطالح ساختمانی در کف سنگ های شما باشد که ظاهر سنگ ها را بد جلوه بدهد. در این موقع نیز با لکه زدایی و رفع چسبندگی ها توسط کفسابی و سنگ سابی می توانید به این مورد غلبه کنید.

مورد بعدی مربوط به کثیفی سنگ های شماست که با مواد شوینده عادی نیز شسته نمی شوند. دوده و هوای آلوده با گذشت زمان مثل یک رویه بد بر روی کف های شما می نشیند و با دست و سابیدن های معمولی از بین نمی روند. دستگاه های کفسابی و سنگ سابی به کمک شما می آیند تا این مشکل تان را برطرف کنند. این کار در کمترین زمان انجام می شود.

کارهایی که شرکت ما انجام می دهد شامل موارد زیر است.

کفسابی ایتالیایی اصل – رزین ایتالیایی- اسید ساب – پولیش ساب- لایه برداری از سنگ برای حذف هرگونه لکه و کثیفی و خط و خش – حذف هرگونه صدمه دیدگی سنگ ناشی از مواد شیمیایی مثل جوهرنمک و غیره- ساب انواع گرانیت و موزاییک و سنگ سابی و کف سابی ساختمان های اداری و شرکت ها و فروشگاه ها و مغازه ها و منازل ها.
سنگ سابی و کفسابی انواع مختلف سنگ های موزاییک و لاشه سنگ و مرمریت
سنگ سابی و کفسابی سنگ گرانیت و سنگ چینی

سنگ سابی و کف سابی سنگ های تراورتن، گوهره، هرسین و غیره با نهایت دقت و کیفیت

کفسابی و سنگ سابی که به خوبی انجام شده باشد همه کف ها و سنگ های شما را به صورت صاف و همتراز می کند.

همه سوراخ ها و شکاف ها و درز و تخلخل سنگ های کف باید پس از کفسابی پر شده باشند و همه جای کف یک رنگ باشد.

براق و شفاف بودن اطراف و همه جای سنگ کفسابی شده کف باید یکنواخت باشد.
بعد از پایان کفسابی و ساب سنگ باید هرگونه موج تیره و لک ، خط و خش از بین رفته باشد.