قیمت دستگاه ساب سنگ

دستگاه های ساب سنگ با رشد روزافزون صنعت پولیش و سنگ سابی در جهت کارآفرینی تولید و ساخته شده است. این دستگاه ها امکان استفاده در اماکن کوچک و بزرگ را دارا هستند و از جمله تکنولوژی های برتر و نوین در این صنعت شمرده می شوند. شرکت کفسابی و ساب سنگ ما با توجه به همه این موارد اقدام به واردات دستگاه های جدید و مدرن در این عرصه کرده است و آمادگی فروش این دستگاه ها را دارد.

حجم فعالیت و کاری که این دستگاه ها انجام می دهند بالاست و روز به روز نیز در حال تکمیل شدن و توسعه و بهینه شدن هستند تا این دستگاه ها و تجهیزات مدرن آنها بهتر از پیش بتوانند عملیات های مربوطه را انجام دهند و خدمات کفسابی، سنگ سابی، بتن سابی، موزاییک سابی و پولیش انواع سنگ ها را انجام بدهند. عملکرد این دستگاه ها به حدی خوب بوده است که در همه استان های کشور مورد استقبال قرار گرفته و حتی در کشورهای همسایه نظیر عراق – افغانستان – پاکستان – باکو و کشور های حوزه خلیج فارس توانسته جایگاهی برای خود پیدا کند.

ما در زمینه فروش دستگاه کف ساب سنگ و ماشین آلات ساختمانی سابقه ای ده ساله داریم که گواه این سابقه رضایت مشتریان ما است. این دستگاه ها برای کفسابی ، سنگ سابی ، بتن سابی ، موزاییک سابی کفسابی ، سنگ سابی ، بتن سابی ، پولیش سنگ کف ساب و غیره کاربرد دارد و با کمک دستگاه هایی که در اختیار ماشت می توان عملیات های فوق الذکر را در هتلها ، بیمارستانها ، فروشگاهها ، آپارتمانها ، رستورانها ، ادارات و مؤسسات کارخانجات در سراسر کشور به اجرا در آورد.

از دستگاه ساب سنگ برای ساب و صاف نمودن کف های سرامیکی، کاشی و موزائیک و بتنی می توان استفاده کرد. این دستگاه ها در ۲ مدل تک فاز و سه فاز به فروش می رسند و دارای قدرت ۴ اسب بخار و مجهز به یک مخزن آب و سه عدد سنگ مخصوص هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این دستگاه ها و قیمت هر یک از آنها می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید.

دستگاه ساب سنگ قیمتی متناسب به همراه کیفیتی بالا دارد که با همتاهای خارجی اش در بازارهای جهانی رقابت می کند و با تحقیقات انجام شده بر روی این دستگاه ها به زودی امکان مکش آب ، در موقع عمل ساب زنی سنگ ها و کف نیز به آنها افزوده خواهد شد. دستگاه ساب سنگ کف در مدل های گوناگونی با موتور های تک فاز و سه فاز و همینطور با امکان بهره گیری در انواع سنگ های ساب زنی ایرانی و آلمانی به شما ارائه می شود که به شما این قدرت را می دهد تا در انواع کف های سیمانی و موزائیکی و سرامیکی عمل کفسابی و ساب سنگ را به بهترین نحو ممکن اجرا کنید.

از دستگاه کفساب فقط برای ساب و شفاف کردن و صیقلی کف سطوح ساختمانی مانند کارخانجات و ساختمان هایی که زمان تحویل آنها اتمام شده است می توان استفاده کرد و کارآمدی آنها با دستگاه های کف شور متمایز می باشد.

گفتنی است که بنا بر سفارش مشتری امکان نصب موتورهای ایرانی و ایتالیایی بر روی این دستگاه ها ممکن است و بنا بر خواسته مشتری ها این کار انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت ما در ارتباط باشید و از نحوه کارآیی و قیمت دستگاه ساب سنگ بیشتر بدانید.