سنگ سابی چیست

سنگ سابی به فرآیندی گفته می شود که با آن زیبایی و شفافیت را به سنگ های گوناگون بر می گردانند. سنگ سابی نیز همانند کفسابی عهده دار سابیدن و ساب زدن سنگ ها و کف های ساختمانی است. این کارها باعث می شود تا سنگ ها سطحی صاف پیدا کنند و براق شوند و همه لکه ها و کثیفی هایی که بر اثر کارهای ساختمانی و یا موارد دیگر بر روی آنها نشسته است از بین برود و سنگ ها با یکدیگر تراز شده و سطحی صاف و یکنواخت را با بقیه سنگ های مجاور خود به دست بیاورند.

پس با کفسابی و سنگ سابی جلوه های سنگ و کف به آنها برگردانده می شود و مثل روز اول چشم نواز می گردند و محیط و فضای زیباتری را در چشم ناظران پدید می آورند.

سنگ سابی دستی شرکت ما با دارا بودن افرادی باتجربه و ماهر در این صنعت و با کمک آخرین ماشین های سنگسابی و کفسابی می توانند یاری رسان شما در این امر مهم باشند و بهترین سنگ سابی را بر روی سنگ های ساختمانی شما اجرا کنند.

سنگ سابی عملیاتی می باشد که با دستگاه های پیشرفته و ویژه ای انجام می شود تا سطوح سنگی اماکن شما تمیزتر و عاری از هر گونه آلودگی های باشد. این عملیات به دو صورت دستی و ماشینی انجام می شود که سنک سابی دستی برای اطمینان و برطرف کردن ایراد ماشین انجام می شود چون برخی از مواقع دیده می شود که ماشین بعضی از نقاط سطوح و کف ها را از قلم می اندازد به همین خاطر با کمک دست این موارد را برطرف می کنند. این اعمال سبب می شوند تا کف سالن ها و یا پارکینک و محیط های شما تمیزتر شوند و مثل روز اولشان بدرخشند.

شما چه موقعی به سنگ سابی نیاز دارید

اصلی ترین زمانی که شما نیاز به سنگ سابی دارید موقعی است که سنگ های شما همتراز نباشند. همتراز نبودن سنگ ها نمایی بد به کف ساختمان شما می دهند و در ضمن باعث مشکلات دیگری نیز خواهند شد. اما جای نگرانی نیست با سنگ سابی این مورد برطرف می شود.

مورد دوم نیاز به سنگ سابی و کفسابی زمانی است که مواد چسبنده یا سیمان و مطالح ساختمانی در کف سنگ های شما باشد که ظاهر سنگ ها را بد جلوه بدهد. در این موقع نیز با لکه زدایی و رفع چسبندگی ها توسط کفسابی و سنگ سابی می توانید به این مورد غلبه کنید.

مورد بعدی مربوط به کثیفی سنگ های شماست که با مواد شوینده عادی نیز شسته نمی شوند. دوده و هوای آلوده با گذشت زمان مثل یک رویه بد بر روی کف های شما می نشیند و با دست و سابیدن های معمولی از بین نمی روند. دستگاه های کفسابی و سنگ سابی به کمک شما می آیند تا این مشکل تان را برطرف کنند. این کار در کمترین زمان انجام می شود.

هزینه سنگ سابی و کفسابی براساس محیط کف و سنگ هایی که سابیده می شود حساب می شود و باید بدانید که این هزینه ارزش اش را دارد تا شما کف های زیبا و چشم نواز داشته باشید. این هزینه ها وابسته به جنس سنگ ، مکان مورد نظر و مشکل شما دارد. هر مورد می تواند در قیمت سنگ سابی و کفسابی ساختمان شما فرق ایجاد کند. خیلی از مشتری ها از ما می خواهند که براقیت و شفافیت سنگ های کف ساختمانشان در حد بالایی باشد. ما به شما این اطمینان را می دهیم که با ساب زنی ایتالیایی حرفه ای ترین و بهترین ساب زنی را خدمت شما انجام بدهیم.

نکته پایانی اینکه تقریبا همه هزینه های سنگسابی بر مبنای متر حساب می شود و شما می توانید پیش از اجرای سنگسابی هزینه را براساس کف ساختمان موردنظرتان حساب کنید و بعد برای عملیات کفسابی و سنگسابی اقدام کنید.