قیمت ساب زدن سنگ

دستگاه ساب سنگ به شما این امکان را می دهد تا بتوانید سنگ های انتیک و قدیمی خودتان را با ساب زدن تبدیل به سنگ هایی مدرن و جدید و شفاف کنید. با این کار شما دیگر نیازی به عوض کردن سنگ ها نخواهید داشت. شرکت ما همه سنگ های خانه و ساختمان شما و همچنین محل کار و فروشگاه و مغازه تان را با تکنولوژی روز دنیا ساب می زند و آنها را شفاف مثل روز اولشان به شما تحویل می دهد. کفسابی این امکان را برای شما فراهم می آورد تا سنگ های کف ساختمان های شما مثل روز اول تمیز و بدون لله و درخشان شوند. فقط کافی است با شرکت کفسابی و ساب زدن سنگ ما تماس بگیرید و خواسته خودتان را با ما مطرح کنید تا در کمترین زمان به خواسته خودتان برسید.
کفسابی و ساب زدن سنگ نیاز به تخصص و بودن افرادی کارگشته و ماهر دارند و اگر کمترین شکی درباره این افراد باشد مطمئن باشید که از نتیجه کار راضی نخواهید بود.

در کنار افراد و استادهای ماهر و باتجربه شما نیاز به ماشین های به روز و مدرن کفسابی نیز دارید که هر دو مورد را در شرکت ما می توانید پیدا کنید. چرا که ما درباره این دو مورد خیلی حساس هستیم و نهایت دقت خودمان را در انخاب آنها به خرج می دهیم تا شاهد رضایت شما از کارمان باشیم.

کارهایی که شرکت ما انجام می دهد شامل موارد زیر است.

کفسابی ایتالیایی اصل – رزین ایتالیایی- اسید ساب – پولیش ساب- لایه برداری از سنگ برای حذف هرگونه لکه و کثیفی و خط و خش – حذف هرگونه صدمه دیدگی سنگ ناشی از مواد شیمیایی مثل جوهرنمک و غیره- ساب انواع گرانیت و موزاییک و سنگ سابی و کف سابی ساختمان های اداری و شرکت ها و فروشگاه ها و مغازه ها و منازل ها.

  • سنگ سابی و کفسابی انواع مختلف سنگ های موزاییک و لاشه سنگ و مرمریت
  • سنگ سابی و کفسابی سنگ گرانیت و سنگ چینی
  • سنگ سابی و کف سابی سنگ های تراورتن، گوهره، هرسین و غیره با نهایت دقت و کیفیت

بسیاری از مشتری ها از ما درباره مراحل کفسابی سوال می پرسند. در جواب باید بگوییم که کفسابی دوازده یا سیزده مرحله دارد، که چند مرحله نخست آن به منظور همتراز کردن کف ها و سنگ ها انجام می شود. برای این کار از لقمه های ساب زبر استفاده می کنیم. در مرحله بعد نوبت به مرحله ساب زنی نرم می رسد که این کار برای شفافیت و آینه ای شدن سنگ ها و کف های ساختمان شما انجام می شود. بعد از این مرحله نوبت به مرحله نهایی می رشد و آن ساب ایتالیایی است که بسیار مهم و حساس است. ماندگاری کف و سنگ شما بستگی به درست اجرا شدن این مرحله دارد. این مرحله شفافیت کف و سنگ را بیشتر می کند.

گفتنی است که بسیاری از کسانی که کفسابی می کنند برای اینکه کار کفسابی ساختمان شما را به دست بیاورند به شما قیمت های کمی را می گویند در حالی که در آخر این مرحله پایانی و نهایی کفسابی یعنی ساب ایتالیایی را انجام نمی دهند. پس باید مواظب این کفساب ها باشید و همه مراحل کفسابی را خودتان نظارت کنید.
کفسابی و سنگ سابی که به خوبی انجام شده باشد همه کف ها و سنگ های شما را به صورت صاف و همتراز می کند.

همه سوراخ ها و شکاف ها و درز و تخلخل سنگ های کف باید پس از کفسابی پر شده باشند و همه جای کف یک رنگ باشد.

براق و شفاف بودن اطراف و همه جای سنگ کفسابی شده کف باید یکنواخت باشد.

بعد از پایان کفسابی و ساب سنگ باید هرگونه موج تیره و لک ، خط و خش از بین رفته باشد.

پس از کفسابی سنگ یا ساب سنگ باید همه پساب ها جمع شوند و مکان سابیده شده کاملا پاکیزه و تمیز باشد.

برای اطلاع از قیمت ساب زدن سنگ با شرکت ما تماس بگیرید.