ساب زنی

شرکت ساب زنی ما در زمینه کفسابی سنگ و کف های گوناگون ساختمانی سابقه ای ده ساله دارد که ضمانت این سابقه رضایت مشتریان ما است. کفسابی ، سنگ سابی ، بتن سابی ، موزاییک سابی کفسابی ، سنگ سابی ، بتن سابی ، پولیش سنگ کف ساب و غیره کارهایی هستند که شرکت ما به بهترین نحوی آنها را انجام می دهد و با کمک دستگاه هایی که در اختیار ماست می توانیم عملیات های فوق الذکر را در هتلها ، بیمارستانها ، فروشگاهها ، آپارتمانها ، رستورانها ، ادارات و مؤسسات کارخانجات در سراسر کشور به اجرا در آوریم.

ساب زنی برای ساب و صاف نمودن کف های سرامیکی، کاشی و موزائیک و بتنی می توان استفاده می شود. دستگاه های ساب زنی در ۲ مدل تک فاز و سه فاز به فروش می رسند و دارای قدرت ۴ اسب بخار و مجهز به یک مخزن آب و سه عدد سنگ مخصوص هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این دستگاه ها و قیمت هر یک از آنها می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید.

بسیاری از مشتری ها از ما درباره مراحل کفسابی و ساب زنی می پرسند. در پاسخ باید بگوییم که کفسابی و ساب زدن سنگ ها و کف ها دوازده یا سیزده مرحله دارد، که چند مرحله نخست آن به منظور همتراز کردن کف ها و سنگ ها انجام می شود. برای این کار از لقمه های ساب زبر استفاده می کنیم. در مرحله بعد نوبت به مرحله ساب زنی نرم می رسد که این کار برای شفافیت و آینه ای شدن سنگ ها و کف های ساختمان شما انجام می شود. بعد از این مرحله نوبت به مرحله نهایی می رشد و آن ساب ایتالیایی است که بسیار مهم و حساس است. ماندگاری کف و سنگ شما بستگی به درست اجرا شدن این مرحله دارد. این مرحله شفافیت کف و سنگ را بیشتر می کند.

مرحله های کفسابی و ساب زدن سنگ و کف ایتالیایی را در زیر با هم مرور می کنیم

  • ساب زنی کف و سنگ بالقمه ۴۶ به منظور برطرف نمودن غیرسطح بودن سنگ و کف ها
  • ساب زنی کف و سنگ بالقمه ۶۰ به منظور برطرف کردن و حذف همه خطوط لکه ای شکل از روی کف و سنگ ها
  • ساب زنی کف و سنگ بالقمه ۱۲۰
  • ساب زنی کف و سنگ بالقمه ۲۲۰
  • ساب زنی کف و سنگ بالقمه لاکی یا ۴۰۰ به منظور شفافیت آنها
  • ساب زنی کف و سنگ بالقمه ۸۰۰ به مظنور شفافیت زیاد
  • ساب زنی کف و سنگ بالقمه سیناکس به مظنور براق کردن سنگ و کف
  • ساب زنی کف و سنگ بالقمه ایتالیایی به منظور بالا بردن براقیت و درخشانی کف ها و سطوح مختلف

ساختمان هایی که دارای آسانسور می باشند دارای برق سه فاز نیز هستند پس هزینه و قیمت کفسابی یا سنگ سابی برای آنها کمتر از برق تکفاز در می آید.

سنگی که از سنگ فروشی می خرید از پیش ساب زنی شده است و به منظور با صرفه بودن می توانید سنگ خام یا ساب زنی نشده بخرید تا برایتان ارزان تر دربیاید و بعد از اینکه آنها را نصب کردید عملیات ساب زنی را بر روی آنها پیاده کنید تا خرج دوباره برایتان نشود.

تعداد دفعه های ساب زنی برای سنگ کامل ۱۲ سری است که اگر بخواهید در دفعه های بیشتری نیز تکرار می شود.