نماشویی ساختمان با طناب

نماشویی به کارهایی گفته می شود کمک می کند تا نمای ساختمان ها به بهترین نحوی شستشو داده شوند. این کارها می تواند بر روی ساختمان های بلند و مرتفع چه دو طبقه وچه بیست طبقه انجام شود، عملیات رایجی که امروزه برای نماشویی انجام می شود، نماشویی با طناب و یا همان راپل است که دیگر از روش داربست و بالابر استفاده نمی کنند چون هم ارتفاع ساختمان ها بیشتر شده و هم بستن داربست زمان زیادی را می گیرد و همچنین نماشویی با طناب سریعتر انجام می شود.

برای نماشویی آجر و سنگ تیشه ای از ماشین سندبلاست کمک می گیرند. نحوه کار به این نحو است که دستگاه آب را با فشار ۳۰۰ به همراه شن سیلیس و فشار هوا پمپ می کنند و لایه برداری را انجام می دهند و نما شسته می شود.

برای نمای سیمانی و نمای سنگ تروارتن و کنیتکس از ماشین واترجت و یا همان کارواش نما کمک می گیرند. نحوه کار این دستگاه نیز به این صورت است که فشار۳۰۰ بار آب و هوا را به نما می پاشد و عمل نماشویی انجام می شود.

برای نماشویی نماهای کامپوزیت و شیشه ای بایست یک مرتبه با دستگاه واترجت و یک مرتبه به صورت دستی عملیات نماشویی اجرا شود. علت این امر برمی گردد به این مسئله که بعد از نماشویی با واترجت، لکه های آب بر روی نما می ماند و ظاهر ناخوشایندی را ایجاد می کند، پس برای زدودن این لکه های آب لازم است که یک بار دیگر به وسیله دست و ابر، آن لکه های آب جمع آوری شوند و سطحی کاملا تمیز را پدید آورند.
نماشویی شرکت ما همه این مراحل را با دقت و سرعت بالا انجام می دهد و آماده ارائه خدمات در زمینه نماشویی ساختمان به شما هموطنان عزیز است.

شرکت نماشویی ساختمان ما با دارا بودن کادری با تجربه و ماهر و آموزش دیده در کارهای نماشویی و کار در ارتفاع می توانند نمای ساختمان های شما را هر طبقه که باشد را به بهترین نحوی تمیز کنند و بشورند.

نماشویی با آب گرم نیز برای اماکن صنعتی و اماکنی که چربی و دوده و آلاینده های گوناگونی در آنجا هست کاربرد دارد. همچنین برای شستشوی نمای بناهای قدیمی و تاریخی و همینطور ساختمانهایی که تحمل فشار آب با بار بالا (۲۰۰ بار) را ندارند و احتمال آسیب دیدن وجود دارد و از طرفی نمی توان از روش های مانند واتر سندبلاست ، واتر جت آب سرد و غیره استفاده کرد، مناسب است. دستگاه واتر جت آب گرم ، آب گرم و بخار را با دمای ۱۵۰ درجه سانتی گراد و با فشار ۲۵۰ بار به کف و نمای موردنظر می پاشد و باعث تمیزی سطح موردنظر می شود.

واتر جت آب گرم برای نماشویی و تمیزی اماکنی مثل آشپزخانه های صنعتی ،پالایشگاه ها ی نفتی ،تعمیرگاه ها ،سقف سالن ها، صنایع مختلف، بناهای تاریخی و همینطور برای آماده سازی و زیرسازی سطح ها، پیش از عملیات رنگ آمیزی مورد استقاده قرار می گیرد.

واتر سند بلاست برای پاکسازی نمای ساختمان و نمای سطح ها و کف هایی که دارای جرم های سخت و رسوبی هستند مناسب است مثل دیوارهای سیمانی و آجری، که این موارد با واترجت معمولی تمیز نمی شوند.

همینطور از دستگاه واتر سندبلاست می توان در کارهایی نظیر تمیز کاری و پدید آوردن بستر رنگ آمیزی (پاکسازی رسوب های آهکی و رنگ زدایی، رسوب زدایی، ماسه زدایی و رنگ برداری سطوح) استفاده کرد. این دستگاه مجهز به فشار آب ۴۰۰ بار ، آب ، سیلیس، نازل تزریق و برق ۳ فاز است. با توجه به اینکه جرم سطح ها و رسوب چگونه باشد از سیلیس با دانه بندی های ویژه استفاده می شود .

آب که با فشار خیلی زیاد به سوی نازل پرتاب می شود باعث جذب (مکش) دانه های سیلیس از راه شیلنگ می شود و منجر به خارج شدن ترکیبی از سیلیس و آب از نازل می گردد.