نماشویی با طناب

نماشویی به کارهایی گفته می شود کمک می کند تا نمای ساختمان ها به بهترین نحوی شستشو داده شوند. این کارها می تواند بر روی ساختمان های بلند و مرتفع چه دو طبقه وچه بیست طبقه انجام شود، عملیات رایجی که امروزه برای نماشویی انجام می شود، نماشویی با طناب و یا همان راپل است که دیگر از روش داربست و بالابر استفاده نمی کنند چون هم ارتفاع ساختمان ها بیشتر شده و هم بستن داربست زمان زیادی را می گیرد و همچنین نماشویی با طناب سریعتر انجام می شود.

برای نماشویی آجر و سنگ تیشه ای از ماشین سندبلاست کمک می گیرند. نحوه کار به این نحو است که دستگاه آب را با فشار ۳۰۰ به همراه شن سیلیس و فشار هوا پمپ می کنند و لایه برداری را انجام می دهند و نما شسته می شود.

برای نمای سیمانی و نمای سنگ تروارتن و کنیتکس از ماشین واترجت و یا همان کارواش نما کمک می گیرند. نحوه کار این دستگاه نیز به این صورت است که فشار ۳۰۰ بار آب و هوا را به نما می پاشد و عمل نماشویی انجام می شود.

برای نماشویی نماهای کامپوزیت و شیشه ای بایست یک مرتبه با دستگاه واترجت و یک مرتبه به صورت دستی عملیات نماشویی اجرا شود. علت این امر برمی گردد به این مسئله که بعد از نماشویی با واترجت، لکه های آب بر روی نما می ماند و ظاهر ناخوشایندی را ایجاد می کند، پس برای زدودن این لکه های آب لازم است که یک بار دیگر به وسیله دست و ابر، آن لکه های آب جمع آوری شوند و سطحی کاملا تمیز را پدید آورند.
نماشویی شرکت ما همه این مراحل را با دقت و سرعت بالا انجام می دهد و آماده ارائه خدمات در زمینه نماشویی ساختمان به شما هموطنان عزیز است.

شرکت نماشویی ما با دارا بودن کادری با تجربه و ماهر و آموزش دیده در کارهای نماشویی و کار در ارتفاع می توانند نمای ساختمان های شما را هر طبقه که باشد را به بهترین نحوی تمیز کنند و بشورند.

شستن نما بدون داربست و با استفاده از واترجت و توسط طناب یکی از تخصص های نیروهای زبده و حرفه ای شرکت ما است.

واتر جت به ماشین آب پاش فشار قدرتمندی گفته می شود که آب شهری را با فشار ۲۰۰ تا ۳۰۰ بار از نازل بیرون می کشد و به نمای موردنظر می پاشد و در نتیجه هر نوع آلودگی و کثیفی را از نما و کف ساختمان شما از بین می برد.

از دستگاه واتر جت می توان برای کارهای نماشویی ساختمان، نماشویی برج های بلند، نماشویی سنگ ، نماشویی آجر ، نماشویی سطح های سیمانی ، نماشویی سطح های سیلیسی، نماشویی دیوار، شستن کف و غیره استفاده نمود.

موضوع دیگری که در نماشویی با طناب خیلی مهم است پیچ رولپلاک کردن سنگ نما می باشد. این عمل به منظور محکم کردن سنگ در نما انجام می شود و سنگ توسط پیچ ویژه ای در درون نما سفت و محکم می گردد.

پیچ و رولپلاک هنگامی به کار می رود که احتمال سقوط و ریزش سنگ از نما باشد و در خیلی از نماها این مسئله دیده می شود و راهی که برای غلبه بر آن وجود دارد به کارگیری از پیچ و رولپلاک سنگ در نمای ساختمان می باشد.

گفتنی است که پس از اینکه پیچ و رولپلاک در سنگ بسته شد با کمک بتونه سطح آن را می پوشانند تا همرنگ سنگ شود و ردی از پیچ و رولپلاک نباشد تا در موقع دیدن سنگ جای آنها معلوم نباشد و زیبایی نما حفظ شود.